Biz kimiz?

Grafiix’i, reklam sektöründe mevcut düzene, alışılagelmiş işlere ve ilişkilere meydan okumak amacıyla kurduk. Reklamverenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip, markanıza değer katmayı amaçlayan size özgün tasarımlar ile reklamın her alanında hizmet vermekteyiz. Marka ve tasarım kültürünü yaşam biçimi haline getirmiş bir ekibe sahipiz. Amacımız, hizmet verdiğimiz kurum ve firmalara ihtiyacı olan reklam çözümlerini üreterek en iyi tanıtımı yapmanızı sağlamaktır.

Günümüzde faaliyet gösterdiğiniz sektörde kalıcı bir yer edinebilmek için yapacağınız tanıtım ve reklamın en iyi yatırım olduğuna inanıyoruz. Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerekir. Bu nedenle müşterilerimizin sayısını, en iyi hizmeti verebileceğimiz seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

İşimizi seviyoruz. Bu sevgi, öyle büyük bir güç veriyor ki bize, yorulmuyoruz. Düşünüyoruz, merak ediyoruz, hayal kuruyoruz ve tasarlıyoruz. Biliyoruz ki hayal etmenin ve güzel şeyler üretmenin sınırı yok.

Yeteneklerimiz

Grafik tasarım, basit ifadeyle metin, kelimeler, resimler ve benzer fikirlerin bir araya getirildiği işlemdir. Ortaya çıkan tasarımlar, kitlelere etkili mesajlar vermek için iletişim kurmada kullanılır. Çalıştığımız iş ortağımızın, logo tasarımından katalog tasarımına, web sitesinden fotoğrafına kadar, markanızın ihtiyacı olan tanıtımla ilgili her alanda yanınızda yer alıyoruz.

Kurumsal

Logo - amblem tasarımı
Kurumsal kimlik tasarımı
Matbuu Dökümanlar

Tasarım

Katalog - broşür - insert tasarımı
Gazete - dergi reklam tasarımı
Billboard - clp reklam tasarımı
Ambalaj - etiket tasarımı
Dış cephe - tabela - totem tasarımı
Her türlü basılı döküman

Baskı

Ofset baskı
Dijital baskı
Dış mekan baskı

Fotoğraf

Reklam çekimleri
Tanıtım - ürün çekimleri
Düğün - nişan çekimleri
Açılış - etkinlik çekimleri
Lansman - toplantı çekimleri
Yıllık - mezuniyet çekimleri

Web

Web tasarım
Alan adı hizmetleri
Hosting hizmetleri
Flash banner animasyon
E-katalog
Sosyal medya - dijital pazarlama

Promosyon

Takvim - ajanda
Kalemlik - kalem
Saat
Anahtarlık
Plaket
Tişört - şapka - vb.

Sitede yer alan bütün görsel ve içeriklerin, 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanununca tüm hakları Grafiix'e aittir. İzinsiz değiştirilemez ve uygulanamaz. © 2016